Skači s kolebnico, preskoči COVID!

Sodelovali smo v 12 dnevni akcijI Skači s kolebnico, preskoči COVID

IN PREPRIČLJIVO ZMAGALI!

Poleg spodbujanja zdravega načina življenja je bil cilj,  da s slovenskimi osnovnošolci v dvanajstih dneh zberemo 2.111.641 poskokov čez kolebnico. Za vsakega prebivalca Slovenije po en skok.

Cilj je bil dosežen, skupno s 84 osnovnimi šolami smo zbrali 3.389.974 skokov čez kolebnico.

Naša šole je sodelovala z učenci od 1. do 9. razreda. Skakali so različno, eni vsak dan, drugi občasno. Vsak preskok je bil pomemben za skupno zmago! Skupaj smo zbrali 281.853 skokov čez kolebnico.

Zahvaljujem se vsem, ki ste pomagali pri izpeljavi akcije! Ravno tako staršem in seveda otrokom, ki so se trudili vsak po svojih močeh.

Na spodnji povezavi si lahko ogledate predstavitev:

SKAČI S KOLEBNICO, PRESKOČI COVID!

Marezige, april 2021                                                                                                                                                                                 Brigita Strle, prof ŠV

(vodja akcije  v OŠ Ivana Babiča-Jagra Marezige)